O mnie

Z zawodu i zamiłowania jestem Ratownikiem Medycznym. Pomoc osobie będącej w stanie nagłego zagrożenia życia to temat, który pochłania mnie nie tylko w trakcie pracy zawodowej, ale także w czasie wolnym!

Zdobytą wiedzę i umiejętności bardzo chętnie przekazuję słuchaczom moich szkoleń, wykorzystując nie tylko suchą książkową wiedzę, ale także doświadczenia życia codziennego.

Współpraca z najlepszymi ratownikami medycznymi daje mi możliwość organizacji szkoleń dla każdej grupy, niezależnie od jej wielkości. Również dzięki temu, każde szkolenie mogę dopasować do indywidualnych potrzeb grupy!

Więcej o mnie:

Magister Zdrowia Publicznego – Ratownik Medyczny, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe:

6 lat pracy w Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego – ratownik medyczny – kierowca i lider procesu ISO ds. Szkoleń oraz Organizator I Opolskiego Rajdu Ratownictwa Medycznego

2 lata pracy w firmie Trans – Medyk  Ratownictwo jako specjalista ds. szkoleń

Od 2017 roku praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu i od 2020 roku koordynator ds. Nagłego Zatrzymania Krążenia w tymże szpitalu.

Ciągłe prowadzenie szkoleń w zakresie pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy – od 2009 roku.

Skip to content